About us

About us

Our Packaging Studio team consists of professionals with years of experience in their field. We are enthusiasts who believe that beautiful packaging makes the product even more attractive and valuable. We highly value each and every one of our clients and are ready to accept even the most insane challenges!

Meile on olulised need väärtused:

Design skills

Ära vaeva pead sellega, millisesse pakendi nurka logo või kujundus paigutada. Meie suure kogemuste pagasiga kujundavad aitavad sind alates failide õigesse formaati panemisega kuni isikupärase ja kauni pakendi kujundamiseni. Mis kõige parem ? seda täiesti tasuta!

Difference

Meie tootevalikust leiad palju erinevaid karpe ja paberkotte, mida Eesti turult mujalt ei leia. Lisades neile veel oma logo või kujunduse võid kindel olla, et eristud konkurentidest.

Good price

Ilus pakend on kõige lihtsam viis oma brändi tuntust tõsta ja konkurentidest eristuda. Kvaliteetne, visuaalselt kaunis ja põnev pakend ei tähenda aga seda, et peaksid selle ees hingehinda maksma. Küsi meilt pakkumist ja võid kindel olla, et tagame sulle mõistliku hinna- ja kvaliteedisuhte.

Sõbralikkus

Meie jaoks on iga klient tähtis ja me panustame kõikidesse projektidesse südame ja suure kirega. Loome sinuga usaldusliku suhte, et julgeksid meile oma kõige hulljulgemad ideed avaldada ? võtame kõiksugu väljakutsed suure rõõmuga vastu!

en_GBEnglish