Meist - Pakendistuudio

Meist

NATUKE MEIST

Pakendistuudio tiim koosneb oma ala spetsialistidest, kes on selleks saanud läbi aastatepikkuse töökogemuse. Oleme entusiastid, kelle meelest suudab ilus pakend muuta toote palju ahvatlevamaks. Hindame väga igat oma klienti ja oleme valmis kõikideks väljakutseteks!

Kujundusoskus

Pole vaja pead vaevata, kuidas logo ilusti pakendile saada. Meie suure kogemusega kujundajad aitavad teha failid õigesse formaati ning pakendi isikupäraseks. Mis kõige parem – täiesti tasuta!

Erilisus

Meie valikust leiad palju erinevaid karpe ja paberkotte, mida Eesti turul veel ei ole. Lisades neile veel oma logo või kujunduse võid kindel olla, et eristud konkurentidest.

Hea hind

Ilus pakend on kõige lihtsam viis oma brändi tuntust tõsta ja konkurentidest eristuda. Siiski ei tule selle eest hingehinda maksta. Küsi meilt pakkumist ja garanteerime sulle mõistliku hinna- ja kvaliteedisuhte.

Sõbralikkus

Meie jaoks on iga klient tähtis ja seetõttu teeme kõiki projekte südamega. Pöördu meie poole kasvõi kõige hulljulgemate ideedega ja lubame, et võtame väljakutse vastu.