Kes me oleme ning mida teeme - Pakendistuudio

Kes me oleme ning mida teeme

logo

Meie tiimi südameasi on sinu tootele omanäolise ja kvaliteetse pakendi loomine. Justnimelt loomine, sest kõik meie pakendid valmivad eritellimusel, et pakend sinu tootele ei oleks pelgalt kaitsev ümbris, vaid et see täiendaks ja kaunistaks sinu toodet. Et see oleks osa sinu brändist. 

Meie tiimi südameasi on sinu tootele omanäolise ja kvaliteetse pakendi loomine. Justnimelt loomine, sest kõik meie pakendid valmivad eritellimusel, et pakend sinu tootele ei oleks pelgalt kaitsev ümbris, vaid et see täiendaks ja kaunistaks sinu toodet. Et see oleks osa sinu brändist. 

Meie eesmärk ei ole teha masstoodangut, vaid oleme keskendunud erilahendustele — võid kindel olla, et sinule valminud pakend on unikaalne. 

Tänapäeval on saanud elementaarseks, et sinu tootega käib käsikäes ka pakend, olgu selleks siis küünal või mõni väärtuslik vein. Selle juurde vajad sa igal juhul pakendit. See on suurepärane turunduskanal, sest tihtipeale on just pakend see, mida sinu klient esimesena märkab. 

Kvaliteetne ja omanäoline pakend räägib kinkija ja kingituse kohta pea sama palju kui kingitus ise. Õnneks on seda unikaalsust lihtsate vahenditega ja soodsalt väga lihtne saavutada. Olgu selleks siis pakend, kleeps või ka näiteks trükiga paelad. 

Lai valik erinevaid pakendeid

Sa ei tea aga, milline on see õige pakend sinu tootele? Meie oma valdkonna spetsialistidest koosnev tiim aitab sind õigele rajale! Meie kirg on teha tööd erinevate paberimaterjalidega (disainpaberid), seega on sinu ainus ülesanne meile oma brändi ja visiooni kirjeldada. Aitame valida materjalid ja trükimeetodid, mis sinu toodet kõige paremini esile tõstavad. Paberkott, kolmnurkne karp või hoopis tekstiilkott — kuhu iganes meie koostöös fantaasia lendab! 

Meie tootevalik on lai: eritellimusel tehtud paberkotid, take away paberkotid, käsitöö paberkotid, lameda sangaga ja pabernöör sangaga paberkotid, tekstiilkotid, eritellimusel tehtud karbid, luksuslikud veinikotid, pudelikarbid, trükiga paelad, trükiga siidipaberid ja puistematerjalid. Samuti teostame erinevaid trükitehnikaid — siiditrükk, ofsettrükk, fooliumtrükk, UV-lakk kui ka surutrükk.

IMG 4298 1
IMG 4840 2
IMG 4893

Loome koos unikaalse disaini

Pakendi disaini osas võid pöörduda meie poole nii juba oma olemasoleva kujunduse ning brändi logodega või lasta meil ise kujundus luua. Tänu aastatepikkusele valdkondlikule kogemusele võime koos sinuga välja mõelda midagi täiesti uut ja unikaalset. 

Kvaliteet kooskõlas hinnaga

Kvaliteetne, visuaalselt kaunis ja põnev pakend ei tähenda seda, et peaksid selle ees hirmkallist hingehinda maksma. Võid kindel olla, et tagame sulle mõistliku hinna- ja kvaliteedisuhte.

Sõbralikkus

Me teeme oma tööd suure kire ja armastusega. Meie jaoks on iga klient tähtis. Loome sinuga usaldusliku suhte, et julgeksid meile oma kõige hulljulgemad ideed avaldada — võtame kõiksugu väljakutsed suure rõõmuga vastu! Nii, et see oleks üks äge ja arendav protsess mõlema osapoole jaoks.