Eritellimusel valmistatud karp

Karbid erinevatest pabermaterjalidest (nii lainepapist kui ka kartongist) klientide poolt antud mõõtude järgi.

Tellimuse alusel koostame karbi tootmisjoonise (stantsi karbile). Samuti anname nõu materjalide ja trükilahenduste osas.

Meie tootevalikus olevad karbid on ainulaadsed ning rahuldavad kliendi igasugused ootused. Olgu sooviks tavaline karp, värviline karp või koguni kauni pildiga karp.

Meie käest on võimalik tellida ka pakendi prototüüp. Meilt tellitud karbid on ainulaadsed, ilusad ning sobivad ideaalselt kinkide jaoks.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;