Meist

Meie Pakendistuudio tiim koosneb oma ala spetsialistidest, kellel oma valdkonnas aastatepikkune kogemus. Oleme entusiastid, kes usuvad, et ilus pakend muudab toote veelgi ahvatlevamaks ja väärtuslikumaks.
Hindame väga igat oma klienti ja oleme valmis vastu võtma ka kõige hullumeelsematena näivad väljakutsed!

Meile on olulised järgmised väärtused:

Kujundusoskus

Ära vaeva pead sellega, millisesse pakendi nurka logo või kujundus paigutada. Meie suure kogemuste pagasiga kujundajad aitavad sind alates failide õigesse formaati panemisega kuni isikupärase ja kauni pakendi kujundamiseni. Mis kõige parem – seda täiesti tasuta!

Erilisus

Meie tootevalikust leiad palju erinevaid karpe ja paberkotte, mida Eesti turult mujalt ei leia. Lisades neile veel oma logo või kujunduse võid kindel olla, et eristud konkurentidest.

Hea hind

Ilus pakend on kõige lihtsam viis oma brändi tuntust tõsta ja konkurentidest eristuda. Kvaliteetne, visuaalselt kaunis ja põnev pakend ei tähenda aga seda, et peaksid selle eest hingehinda maksma. Küsi meilt pakkumist ja võid kindel olla, et tagame sulle mõistliku hinna- ja kvaliteedisuhte.

Sõbralikkus

Meie jaoks on iga klient tähtis ja me panustame kõikidesse projektidesse südame ja suure kirega. Loome sinuga usaldusliku suhte, et julgeksid meile oma kõige hulljulgemad ideed avaldada — võtame kõiksugu väljakutsed suure rõõmuga vastu!

Scroll to Top
;