Eritellimusel paberkott firma logoga

Eritellimusel paberkott firma logoga on stiilne ja keskkonnasõbralik lahendus teie ettevõtte reklaamimiseks. Need paberkotid valmistatakse just teie ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Kotid on kvaliteetsed, vastupidavad ning neile saab trükkida teie firma logo, mis teeb neist suurepärase turundusvahendi.

Meil on palju erinevaid suurusi ja olemasolevaid stantse.

Trükiga paberkotti on võimalik lamineerida. Pakume nii matt laminaati, läikivat kui ka soft-touch laminaati.

Paberkoti sangaks pakume tekstiilist nööre (lai värvivalik), satiinpaelu (lai värvivalik), kraftpaberist pabernöör sangu ja stantsitud sangasid (valikus on erineva suuruse ja kujuga sangad).

Teostame erinevaid trükke: siiditrükk, ofsettrükk, uv-lakk, fooliumtrükk, pimetrükk. Trükkida saab terve paberkoti ulatuses, kujundus võib olla servast-servani.

Paberkoti saab valmistada nii tavalisest kraftpaberist kui disainpaberist. Disainpaberite valik on ääretult suur! Iga aasta üllatavad paberitootjad uute disainpaberitega.

Disainpaberitega on võmalik tutvuda meil kontoris kohapeal, samuti võime alati saata ka paberi näidiseid.

Meie paberkotid on tugevad ja kannatavad raskust. Paberkoti põhjas on tugevduseks kartong.

Hind

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk. Mida suurem on tellitav kogus- seda soodsam paberkoti hind. Hinda kujundab samuti ka paberkoti materjal, kujundus ja trükitehnika. Soodsam on valmistada paberkotte kraftpaberist ja ofsetpaberist (kriitpaber).

Paberkoti paberit on võimalik ka lamineerida. Valmistame nii mati laminaadiga, läikiva laminaadiga ja soft-touch laminaadiga paberkotte ja pakendeid.
Hinda mõjutab ka paberkotile trükitav kujundus. Soodsam tuleb 1 värvi trükk. Trükkida saame nii Pantone kui ka CMYK värvidega.

Edasta meile oma soovid päringu kaudu või e-posti teel.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;