Puiduvill kingituste või toodete pakendamiseks

Puiduvill on 100% looduslik ja ökoloogiline. Peale kasutust on toodet võimalik taaskasutada. Naturaalsed puidulaastud on biolagunevad ja kemikaalide vabad!

Pakendi täide on kaalult kerge ja kuju kergelt vormitav. Täitematerjali kasutatakse pakendites tühjade ruumide täitmiseks. 

Puidust täitematerjal sobib õrnade toodete pakkimiseks – klaasid, keraamika, veinide pakendamiseks. Keskkonnasõbralik puistematerjal kaitseb kui ka kaunistab sinu pakki. Puistematerjal on saadaval 10 erinevas toonis!

Puiduvill on nii kaitsva kui ka dekoratiivse eesmärgiga pakkematerjal. Meie puistematerjal on keskkonnasõbralik.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;