Kartongist kinkekarp kaanega

Kvaliteetsed volditavad kartongkarbid plastaknaga või ilma, mis võimaldavad tooteid esitleda glamuurselt, samal ajal neid kaitstes. Karbid saadetakse sulle lahtiste lehtedena, mis võtavad ladustamisel minimaalselt ruumi. Karpe on lihtne komplekteerida – pole vaja liimi ega teipi.

Ideaalne variant kergemate ja väiksemate esemete pakendamiseks ja müümiseks, näiteks ehted ja käsitöötooted.

Lisaks plastikakna valikule, on karpi võimalik isikustada personaalse trükiga. Ole innovatiivne ning paista konkurentide seast silma eripärase disaini ja ettevõtte või brändi logoga. Kasutame kvaliteetseid trükimeetodeid nagu siiditrükk ja foiling, et tagada kvaliteetne ja silmapaistev tulemus.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;