Trükiga siidipaber

Siidipaber on pakkematerjal, millele saab trükkida erinevaid värvilisi või mustvalgeid kujundusi. Trükiga pakkepaber on luksustoode, mis annab ettevõtte brändile lisaväärtust.

Õrnakoeline, kuid tugev siidipaber on suurepärane pakkematerjal nii kingituste kui eksklusiivsete luksustoodete pakkimiseks. Siidipaber on ideaalne lahendus, kui pakend peab paistma esinduslik.

Samuti pakume trükiga siidipaberit toiduainete pakkimiseks.

Siidipaberile saab trükkida nii ühe- kui mitmevärvilisi pilte ja logosid. Kujundusest sõltub millist siidipaberit valida. Ühevärvilise pildi või logoga kujunduse tarvis piisab 17-22 grammisest siidipaberist. Kui kujundus on mitmevärviline, läheb käiku paksem 30 grammine siidipaber.

Siidipaberi lehe standardsuurus on 75×50 cm. Kuid meil leidub igas mõõdus siidipaberit, olgu see, siis A4, A5 või teie poolt soovitud erimõõt.

Siidipaber on keskkonnasõbralik alternatiiv mullikilele, sest seda saab taaskasutada nii pakke- kui täitematerjalina.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;