Flaierid

Flaierid on suurepärane vahend levitada teavet, reklaamida oma ettevõtet või üritust ning jõuda oma sihtrühmani.

Flaiereid trükitakse kasutades kõige kaasaegsemaid trükitehnoloogiaid, mis tagab selge ja terava kontrastiga trükise. Valikus on flaierid standardsete suurustega: A7, A6, A5, A4, mis annab võimaluse teha taskusse mahtuvaid väiksemas formaadis flaiereid kuni suurte ja veelgi parema nähtavusega suurusteni välja. Flaiereid saab kasutada ettevõtte reklaamimiseks, sündmuste kutsetena, eripakkumiste edastamiseks või lihtsalt teabe jagamiseks.

Võta ühendust meie kogenud meeskonnaga, kes on sulle abiks planeerimisest lõpliku teostuseni.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;