Visiitkaardid

Professionaalselt trükitud visiitkaardid, mis rõhutavad sinu ettevõtte või brändi identiteeti ja tekitavad emotsiooni, mis jääb sinu klientidele ning äripartneritele meelde pikemaks ajaks.

Kõrgkvaliteetse trükiga visiitkaardid selgete ja teravate toonidega. Kasutame kõige kaasaegsemaid trükitehnoloogiaid, et tagada visiitkaartide professionaalne välimus ja vastupidavus pikaks ajaks.

Sul on võimalik valida erinevate stiilide, materjalide ja kujunduste vahel endale sobivaim, vastavalt enda ettevõtte vajadustele. Valikus on erikujuga ja erisuuruses visiitkaartide trüki võimalusi, mida saab teha nii ühe -kui kahepoolselt. Võta ühendust meie kogenud meeskonnaga, kes on sulle abiks planeerimisest lõpliku teostuseni.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;