Pabernöörsangaga veinikott

Kvaliteetsest kraftpaberist valmistatud paberkotid, mis sobivad pudeli pakendamiseks. Paberkotile on võimalik trükkida ettevõtte logo, personaalne tekst ja muid kujundeid. Mõõt: 14x8x39 cm.

Ideaalne lahendus ühe pudeli pakendamiseks. Kvaliteetsest kraftpaberist ja keeratud pabernööriga sangadest valmistatud kotid pakuvad sinu pudelitele stiili ja praktilisust.

Eristu konkurentidest ning jää enda klientidele meelde ilusa pakendiga, millele on võimalik lisada sinu ettevõtte logo või personaalne sõnum siiditrüki ning foilinguga.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;