Käsitööna valmistatud paberkott

Käsitöö-paberkott on valmistatud disainpaberist, millel on tekstiilist nöör sang, mis on värvilt ligilähedane paberkoti oma värvile.

Käsitöö paberkottidele saame peale trükkida logo ja tekste. Meie eesmärk on aidata läbi ilusate pakendite luua sinu firmale lisaväärtust. Usume, et väikesed detailid loevad, mistõttu on omanäoline paberkott sinu firmale heaks visiitkaardiks. Paberkotid liimitakse kokku käsitsi ning trükkida saab siiditrükis ja foiliga.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;