Ümbertöödeldud puuvillast nööriga kott

Ümbertöödeldud puuvillast nööriga kotid on suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad oma brändi seostada jätkusuutlikkuse ja keskkonnasõbralikkusega.

Need GRS-sertifitseeritud kotid on valmistatud 65% ümbertöödeldud puuvillast ja 35% ümbertöödeldud polüestrist, pakkudes tugevat ja vastupidavat pakendilahendust.

Kotid on saadaval kolmes praktilises suuruses – 10×14 cm, 15×20 cm, 25×30 cm – ja kolmes värvis – sinine, must, beez. Sobivad ideaalselt kingituste või toodete pakkimiseks, võimaldades teie ettevõttel näidata pühendumist keskkonnale.

Uuringud näitavad, et jätkusuutlik pakend on tarbijate jaoks üha olulisem. 90% Gen-Z tarbijatest on valmis maksma rohkem jätkusuutliku pakendi eest. See statistika rõhutab keskkonnasõbralike pakendite potentsiaali teie ettevõtte jaoks.

Need nööriga riidest kotid ei ole mitte ainult stiilsed, vaid ka funktsionaalsed, aidates vähendada plastiku kasutamist. Astu samm edasi rohelisema ja vastutustundlikuma äri suunas!

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;