Ümbertöödeldud puuvillast riidest kott

Ümbertöödeldud puuvillast riidest kotid on tuleviku pakendilahendus.

Valmistatud 65% ümbertöödeldud puuvillast ja 35% ümbertöödeldud polüestrist, need GRS-sertifitseeritud kotid pakuvad funktsionaalset ja vastupidavat alternatiivi traditsioonilistele pakenditele.

Mõõdud 38×42 cm.

2023. aasta uuringus selgus, et 63% tarbijatest olid vähem tõenäolisemalt valmis ostma tooteid, mille pakendid on keskkonnale kahjulikud. See on 6 protsenti rohkem kui eelmisel aastal. See statistika rõhutab üha kasvavat vajadust keskkonnasõbralike pakendilahenduste järele.

Meie ümbertöödeldud puuvillast riidest kotid on saadaval mõõtmetes 38×42 cm ja viies erinevas värvitoonis – hall, sinine, must, punane, beež. Need kotid ei ole mitte ainult stiilsed ja funktsionaalsed, vaid aitavad ka teie ettevõttel näidata pühendumist keskkonnale ja vastata tarbijate kasvavatele ootustele.

Valige ümbertöödeldud puuvillast riidest kotid oma toodete pakendamiseks või kingitusteks, ja astuge samm edasi rohelisema ja vastutustundlikuma äri suunas!

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;