Värviline riidest kott

100% puuvillased kandekotid. Ühe koti kaal on 140g, mõõtmed: 38×42 cm. Sanga pikkus 70cm, mis tagab mugava kandmise. Valikus erinevaid värvivariante.

Täis puuvillased kandekotid, mis lisavad sinu tootele stiilsust ja praktilisust. Kõigest 140 grammine kaal ja 70 cm pikkune sang tagavad kandmisel parima võimaliku mugavuse.

Eristu konkurentidest ja jää enda klientidele meelde ilusa ja keskkonnasõbraliku kotiga, millele on võimalik lisada sinu ettevõtte logo, personaalne sõnum või pilt. Valikus mitmeid erinevaid värve.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;