Kartongist kinkekarp

Kvaliteetsed volditavad kartongkarbid, mis võtavad ladustamisel minimaalset ruumi. Karpe on lihtne komplekteerida – pole vaja liimi ega teipi. Karbi materjal sobib ka toidu pakendamiseks.

Ideaalne variant kingituse pakkimiseks või toote pakkimiseks kliendile.

Tänapäeva ettevõtlusmaastikul on väga oluline olla enda ettevõtte nime või brändiga nähtaval. Selleks pakume karpe ka personaalse trüki võimalusega.

Meie kvaliteetsed ja lihtsalt kokkupandavad kartongkarbid aitavad sul enda kuvandiga eristuda konkurentidest ja jääda klientidele pikemaks ajaks meelde.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;