E-poe pakendid

Pakume erinevaid e-poe pakendeid tellimuste postitamiseks. Meie valikust leiad nii tugevad lainepapist karbid kui ka erinevates suurustes ümbrikuid.

Tugeva konstruktsiooniga tootekarp kaitseb e-poest ostetud toodet terve tema teekonna vältel teie laost kliendi pakiautomaadini. Kõik meie tooted on valmistatud kvaliteetsest ja FSC sertifikaadiga materjalidest. Meie omalt poolt nõustame nii materjalivaliku (kas kartong või lainepapp) kui ka kujunduse ja trükilahenduse osas.

Uuringud näitavad, et 46% tarbijatest ostavad uuesti ja soovitavad e-poodi oma sõpradele edasi, kui pakki on lihtne tagastada!

Tagastavate pakendite kasutamisel on tarbijatel nii positiivne lahtipakkimise kogemus kui ka lihtne tagastamiskogemus.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;