Lainepapist pappkast klapiga

Erinevates suurustes kvaliteetsed kartongkastid, mis sobivad ideaalselt e-poe tellimuste saatmiseks. Sobib väga hästi suuremate ja raskemate esemete pakendamiseks. Valikus plastakna ja personaalse teksti lisamise võimalus.

Ideaalne variant suuremate ja raskemate e-poe tellimuste pakendamiseks. Kinkekarpe leidub mitmes erinevas suuruses. Tootedisaini paremaks kuvamiseks on võimalik karpe tellida plastikaknaga. Ettevõtte logo või personaalse teksti lisamiseks pakume siiditrüki ning foiling võimalust. Eristu konkurentidest ja jää enda klientidele meelde kvaliteetse ja ilusate pakenditega.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;