Lainepapist pudelikarp 1 – 3 pudeli pakendamiseks

Vastupidavast ja raskust taluvast materjalist valmistatud pakendid pudelite pakendamiseks. Karpide disain ja käeava tagavad mugava kandmise. Kinkekarpide kokkupanemiseks pole vaja liimi ega teipi. Võimalus karbile trükkida logo või personaalne sõnum.

Volditav kinkekarp ka raskemate pudelite mugavaks kandmiseks ning hoiustamiseks. Kinkekarbid on volditavad, mis tähendab, et enne komplekteerimist ei võta pakendi lehed laos ülemäära ruumi. Eristu konkurentidest ning jää enda klientidele pikemalt meelde toote pakenditega, mis rõhutavad disaini ja ilu, olles samas vastupidavad ja kaitstes ka sinu õrnemat toodet. Ettevõtte logo või personaalse teksti lisamiseks pakume siiditrüki ning foiling võimalust.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;