Lainepapist karp eraldi kaanega

Erinevates suurustes kvaliteetsed kinkekarbid, mis sobivad ideaalselt suuremate ja raskemate esemete pakendamiseks. Karpe saab tellida plastikaknaga või ilma, nii saad edasi anda toote eksklusiivset disaini samal ajal toodet kaitstes.

Ideaalne variant suuremate ja raskemate esemete pakendamiseks. Kinkekarpidele on võimalik juurde lisada ettevõtte logo või personaalne tekst, mis aitab konkurentide seast esile kerkida ning oma tootega pikemalt meelde jääda. Kasutame kvaliteetseid trükimeetodeid nagu siiditrükk ja foiling, et tagada kvaliteetne ja silmapaistev tulemus.

Valikus on ka plastikakna võimalus, mis annab pakendit avamata edasi sinu eksklusiivset tootedisaini.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;