Trükiga pael

Meie valikus on kvaliteetseid siidipaelu 28-s erinevas värvitoonis. Valikus on nii kootud servaga kui ka lõigatud äärega paelu.

Siidipael, kus peal on kas logo või sõnum, püüab pilku, rõhutab pakendit ja selles olevat luksuslikkust ning töötab kaubamärgisaadikuna. See on hea võimalus panna oma ettevõtte kuvandiloomes i-le täpp peale. Paelaga seotud pakend tekitab sooje mälestusi ja loob oma traditsioonilisusega tootele või kingitusele väärtust.

Kus saab trükiga linti kasutada?

Eritellimusel valminud kujundusega siidipael sobib ideaalselt, kui pakend peab nägema välja esinduslik ning olema samal ajal ka ettevõtte reklaam.

Trükiga paela saab kasutada ettevõtte kinkekomplektide ja reklaammaterjalide pakendamisel näiteks mõne turundussündmuse tarbeks.

Lisaks logole saab paelale panna ka mis tahes muud reklaamteksti nagu kodulehe aadressi, ettevõtte kontaktid või haaksõnad.

Paelale trükkimine sõltub suuresti trükitava pildi värvidest ja detailsusest.

Trükime paelale nii printeri, siiditrüki kui ka sublimatsioontehnikaga. Pakume ka läikivat trükki – foili.

Erilahenduste puhul trükime ofsetis. Ofsettrükk on kvaliteetne ja võimaldab trükkida nii CMYK´is (neljavärvi trükk) kui ka Pantone värvidega.

Lisaks saab tellida ka reljeefset trükki, milleks on pimetrükk, surutrükk ja fooliumtrükk. Pimetrükiga pressitakse kujundus või logo paberi sisse. Surutrüki puhul aga paberi pinna seest ülespoole.

Kujundus võib olla paberkotil äärest ääreni. Ennem kui paberkott kokku liimitakse, trükitakse ja stantsitakse ära koti pinnalaotused.

Eritellimuse miinimum koguseks on 100tk.

Trükk laos olevale paberkotile või karbile

Laos olevatele paberkottidele ja karpidele trükime kas siiditrükis või fooliumtrükis.

Trükkimisel on tehnilised piirangud. Trükkida ei saa äärest ääreni ja värviüleminekuid ei saa olla. Kujundus või logo peab olema Pantone värviruumis.

Samuti saame trükkida ka aknaga karbi plastikule. PVC-le on võimalik trükkida nii siiditrükis kui ka fooliumtrükis.

Scroll to Top
;